FireGrill Wide 1000

28 000,00 ₴
з ПДВ

FireGrill - це поєднання садового дизайну з функціональним пристрієм для професійного готування їжі. Для тих, хто бажає приголомшливого відпочинку на свіжому повітрі.

Кількість

  • Политика страховки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика страховки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Більш практичний та стильний, ніж звичайний мангал, класичні лінії FireGrill гармонують з любим місцем, від газону біля будинку до вишуканої тераси ресторану.

Ідеально підійде для готування страв вдома або невеликого ресторана. Цей унікальний гриль вразить всіх гостей. На FireGrill з його 100-см плитою ви зможете приготувати все, що можна смажити, тушкувати або грилювати, та нагодувати до 50 гостей. Широка, 150 см, тумба FireGrill Wide дає можливість розташувати продукти біля грилю.

Технічні дані:

Висота: 100 см
Діаметр гриля: 98 см
Довжина тумби 150 см.